ALL

MOTHER TONGUES FESTIVAL – Fund It Campaign

Z okazji Międzynarodowego Dnia Języka Ojczystego UNESCO organizacja Mother Tongues organizuje pierwszy Festiwal Języków Ojczystych (Mother Tongues Festival) w Dublinie (szczegóły: www.mothertonguesfestival.com)!

Festiwal odbędzie się 24 lutego 2018 r. w OutHouse przy Capel Street w Dublinie 1. Celem festiwalu będzie celebrowanie różnorodności językowej w Irlandii dzięki występom i warsztatom w wielu różnych językach używanych na Zielonej Wyspie. Program festiwalu skierowany jest do wszystkich grup wiekowych i ma na celu zainteresowanie szerokiego grona odbiorców.

Festiwal charakteryzuje się dynamicznym programem występów ze wszystkich dziedzin sztuki i nauk – sztuk wizualnych, tańca, muzyki, poezji, warsztatów naukowych, teatru i innych. Będzie to fantastyczna okazja dla rodzin i przyjaciół, aby wspólnie świętować irlandzką różnorodność językową.

DZIŚ JEST TWOJĄ SZANSĄ, ABY WESPRZEĆ MOTHER TONGUES I POSTARAĆ SIĘ, BY FESTIWAL ODNIÓSŁ OGROMNY SUKCES!

Obecnie Mother Tongues zbiera fundusze na organizację Festiwalu. Utworzyliśmy kampanię fundraisingową na stronie Fundit.ie, gdzie możesz przyczynić się do urzeczywistnienia naszego festiwalu. Kampania będzie dostępna od 7 grudnia. Fundit.ie oferuje usługę “wszystko albo nic”, co oznacza, że ​​aby uzyskać Wasze dofinansowanie, MUSIMY osiągnąć nasz cel: 3000 euro.

Tyle musimy uzbierać, aby spełnić to marzenie. Każdy uczestnik kampanii otrzyma nagrodę za swoją hojność! Oferowane nagrody mogą stanowić wspaniałe prezenty świąteczne dla Twoich dwujęzycznych rodzin i przyjaciół lub każdego, kto jest zainteresowany językami!

Wesprzyj festiwal na: https://fundit.ie/project/mother-tongues-festival

LICZYMY NA WASZE WSPARCIE! DZIĘKUJEMY!

mt fundit

 

 

 

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s